Sampre

Okna Oknoplast Bydgoszcz

Nowoczesność, ekonomiczność, ergonomiczność i niepowtarzalny design – to odzwierciedlają okna OKNOPLAST. Więcej designu, światła, ciepła czy technologii? Nasze okna podzieliliśmy na cztery podstawowe rodzaje, w których znajdziesz każdy z wymienionych parametrów. Do tego niespodzianka – okna Koncept, które są funkcjonalnym połączeniem każdej z tych cech.

OKNA OKNOPLAST BYDGOSZCZ – OKNA PIXEL

Twój dom z oknami Pixel będzie jeszcze piękniejszy. To zasługa smukłego kształtu profilu i udoskonalonych, dopasowanych do niego w stu procentach listw przyszybowych. Spójrz także na skrzydła. Czy nie są idealne? To zestaw, który w połączeniu z dodatkowymi uszczelkami zapewni Twojemu domowi ciepło i gwarantowany wcześniej design – przykład światowych trendów architektonicznych. Okna Oknoplast – Pixel wykonane są w nowoczesnej technologii zapewniającej w pomieszczeniu więcej światła.

OKNA OKNOPLAST BYDGOSZCZ – OKNA PROLUX

Okna Prolux różnią się znacząco od standardowych okien PCV. To dlatego, że przy ich produkcji wykorzystaliśmy wyłącznie najlepsze materiały i stworzyliśmy konstrukcję uzupełnioną o duże przeszklenia. Jaki tego skutek? Zdecydowanie większa ilość światła docierająca do wnętrza domu. Okna Prolux sprawią, że nawet najciemniejszy kąt Twojego salonu nabierze jasność, a dzięki temu także przytulności. W korzystaniu z nowych okien pomoże Ci słupek ruchomy z klamką centralną, ulepszony w stosunku do standardowych rozwiązań.

OKNA OKNOPLAST BYDGOSZCZ – OKNA WINERGETIC PREMIUM

Coraz wyższe rachunki za ogrzewanie? To znak, że potrzebujesz okien, które lepiej zadbają o utrzymanie ciepła w Twoim domu. Spójrz na okna Winergetic Premium. W ich produkcji stworzyliśmy zupełnie nowe pakiety szybowe, wykonane z tafli o grubości aż 3 mm, a całość wzmocniliśmy udoskonalonymi uszczelkami, którym niestraszny jest nawet największy mróz. Ta izolacyjność termiczna przekłada się także na odporność akustyczną. Z oknami Winergetic Premium zapomnisz o drażniącym hałasie dobiegającym z zewnątrz. Do tego dorzucamy zaokrąglony profil okienny, dzięki któremu Twój dom zyska niepowtarzalny design i wyróżni się na tle szarych, podobnych do siebie, osiedlowych zabudowań.

OKNA OKNOPLAST BYDGOSZCZ – WINEGRETIC PREMIUM PASSIVE

Okna do domu pasywnego? Te muszą cechować się nowoczesną konstrukcją, zdecydowanie bardziej wytrzymałą niż ma się to w oknach standardowych, do tradycyjnej zabudowy. Okna Winergetic Premium Passive uzupełniliśmy o trzykomorowy pakiet szybowy i dodatkowe wzmocnienia, takie jak uszczelki i blokady termiczne Space Block. To za sprawą tych elementów okna Winergetic Premium cechują się najbardziej atrakcyjnym współczynnikiem przenikania ciepła na rynku, a także zwiększoną ochroną przed hałasem (termoizolacją akustyczną).

OKNA OKNOPLAST BYDGOSZCZ – OKNA KONCEPT

Szukasz okien, które okażą się połączeniem każdej z wyżej wymienionych cech? Okna Koncept to uniwersalność, której potrzebujesz. Stolarka ta, za sprawą dodatkowych wzmocnień zapewni Twojemu domowi odpowiedni poziom izolacyjności termicznej, z pomocą większej powierzchni szybowej dostarczy do jego wnętrza sporą ilość światła, a przy tym nada mu atrakcyjnego designu, docenianego zarówno przez fanów tradycyjnych, jak i nowoczesnych rozwiązań.