Sampre

Rolety Oknoplast Bydgoszcz

Więcej ciepła, mniej hałasu, oryginalny design i zwiększone bezpieczeństwo. Poznaj rolety OKNOPLAST i zapewnij swojemu domowi to, co najlepsze.

Rolety LUNA

Z roletami Luna w niepamięć odchodzą zbyt wysokie rachunki za ogrzewanie. Dlaczego? Bo te, wzmocnione dodatkowymi elementami obudowy i pancerzem wykonanym z wysokogatunkowego aluminium, zabezpieczają ciepło wewnątrz przed „uciekaniem” i powstrzymują zimno dobiegające z zewnątrz. Na korzyść rolet Luna przemawia także tzw. ciepły montaż, czyli możliwość umieszczenia rolet na profilach poszerzających ramę okienną. Izolacyjność termiczna? Z roletami Luna osiąga szczyt skuteczności.

Rolety SOL EVOLUTION

Podobno co za dużo, to nie zdrowo. Rolety Sol Evolution uchronią Twój dom przed przegrzaniem w letnie miesiące, a zimą zabezpieczą nawet przed największym mrozem. To rolety, które nie są wyłącznie dodatkiem. W znaczącym stopniu zwiększają parametry techniczne oferowane przez okna, dzięki czemu idealnie je dopełniają. Co więcej, taką samą skuteczność zapewniają domom powstałym zgodnie z tradycyjnym typem zabudowania, jak i na podstawie nowoczesnych projektów, w zabudowie pasywnej.

Rolety SOL

Przy zakupie okien postawiłeś na ogromne przeszklenia? Duża ilość światła w domu też nie jest pożądana. Rolety Sol Cię przed tym ochronią, bo za sprawą montażu we wnęce okiennej będą w stanie kontrolować każdy promień słońca docierający do wnętrza Twojego domu, ale także… ewentualne próby włamania. Tak, rolety Sol posiadają również cechy antywłamaniowe, dzięki którym podczas długich wyjazdów nie będziesz musiał martwić się o swój dobytek.

Rolety TERRA

Dom marzeń – energooszczędny, bezpieczny i wygodny. Ale co z designem? Nie zapominajmy, że rolety to także dodatek do zakupionych wcześniej okien i całej elewacji. Jeśli więc poza funkcjonalnością interesuje Cię wygląd, zwróć uwagę na nasze rolety Terra. Wykonujemy je z najwyższej jakości aluminium, montujemy po zewnętrznej stronie okna. Nadajemy im jeden z ponad dziesięciu barw dostępnych w katalogu, udoskonalamy podwójnym ryflowaniem na profilu. To sprawia, że rolety Terra prezentują design zgodny z ogólnoświatowymi trendami i zdolny do współpracy z każdym rodzajem zastanej aranżacji. Spotęgowane piękno Twojego domu? Na pewno z roletami Terra.